fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Pizzakiosk

28 Pizzakioskit üle Eesti kasutavad CompuCash’i kasssasüsteemi. CompuCash pakub pitseeriale vajalikku funktsionaalsust ja tagab, et kogu keti üle oleks kontroll.

CompuCash pakub

 •  Pizzakioskile frantsiisihalduse süsteemi. Frantsiisile andja näeb  kassasüsteemist kõikide pitsarestoranide raporteid, kuid frantsiisivõtjad näevad  ainult enda äriga seonduvat infot.
 • Pizzakioskis on kasutusel ID-kaardi põhine templikaart.
 • Lisaks on Pizzakioskis kasutusel elektroonsete saatelehtede liides, mille abil pääseb tüütust saatelehtede sisestamisest.
 • Kuna andmebaas on ühine, siis on võimalik uue koha kassa seadistada mõne hetkega ja saab kohe müügiga alustada.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.