fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Vaheta XP arvuti uue vastu

8. aprillil 2014 lõpetas Microsoft operatsioonisüsteemi Windows XP toe. Tore oli, aga iga asi saab lõpuks otsa. Mida peaks aga teadma kasutajad, kelle arvutites endiselt XP süsteemid jooksevad?

Kui teil on endiselt Windows XP-ga arvuti, saate sellega edasi toimetada, aga peale eelmise aasta 8.aprilli ei ole sellele ühtegi turvauuendust väljastatud. Samuti ei ole XP-le enam võimalik paigaldada Microsofti tasuta viirusetõrjeprogrammi Security Essentials. See tähendab, et teie arvuti ei ole enam nii turvaline kui varem. Järjest enam tekib tulevikus probleeme, kus mõni uus seade enam ei ühildu, kuna XP –le pole toodetud draivereid või arvestatud ühilduvusega.

Erinevat pahavara ning viiruseid uuendatakse ning toodetakse iga päev. Seepärast on oluline, et teie arvutis jookseks samuti uuendatud tarkvara, sest vastasel juhul on pahalased teist sammukese ees ning see muudab teid kaitsetuks. Samuti on uuendamata arvuti turvariskiks kogu serveris asuvatele andmetele.

Mida siis teha? Üks võimalus on XP uuema opertasioonisüsteemi vastu välja vahetada, aga see teid tõenäoliselt ei aita, sest XP-ga arvutid on juba vanad ja Windows 7 või uuemat süsteemi välja ei vea. Niisiis on soovitatav koos uue süsteemiga juba ka uus arvuti soetada.

Kõikidele CompuCashi klientidele pakub Ektaco kuni 2016. aasta märtsi lõpuni võimalust vanad XP-ga arvutid 10% soodsamalt Windows 7 arvutite vastu välja vahetada. Tegemist on 3 aastat kasutuses olnud kassaarvutitega, mis on varustatud Windows 7 PRO litsentsiga. Arvutile on aastane garantii ning mõistlik eluiga veel ca 3 aastat ning hind 130.- + km.

NB - Arvutidvahetusega kaasnevad tööd ja vastav tasu tuleb eraldi kokku leppida.

Erinevate ohtude kohta XP kasutamisel lugege pikemalt siit.

Küsige lisainfot meie hooldusspetsialistidelt juba täna!

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.