fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektacol on uuenenud koduleht

Meie koduleht oli meid teeninud juba palju aastaid ning kuigi paljude arvates hea sisuehitusega, leidsid teised, et tegemist on juba pigem vintage valdkonda kuuluva infotehnoloogiapärandiga, mis vajaks uuenduskuuri. Suve hakul otsustasime koostöös oma meeskonna ja kodulehe partneri Greaton OÜ-ga lehele värske ilme anda. Kiire töö tulemusena toimus uue kodulehe lansseerimine juba septembri hakul. Meie koduleht on inspireeritud paar aastat tagasi tehtud uuendustest CompuCashi kodulehel, mida täna saab lugeda nii inglise, soome, läti kui leedu keeles. Ektaco uus koduleht on loodud responsive web tehnoloogial, mis tähendab, et lehe kujundus muutub sõltuvalt ekraani resolutsioonist. Nii on sisu hästi hoomatav ka nutitelefonides ja tahvelarvutites. Täiesti uue asjana lisasime oma kodulehele karjäärilehe, kus tutvustame ettevõtet ja selle meeskonda ning anname sõna oma töötajatele, et nad räägiksid otse ja ausalt, miks neile meeldib töötada just Ektacos. Seoses uue kodulehe valmimisega soovime tänada kliente, kes lubasid meil oma ettevõtmisi Ektaco kodulehe tarbeks pildile jäädvustada. Pildistamisel aitas meid aastaid Postimehes fotograafina töötanud, mitmeid kordi Olümpiamänge pildistanud ja kaks kord Aasta Pressifoto tiitli võitnud Toomas Huik. Suur tänu Toomasele hea koostöö eest!

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.