fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektaco menukad CompuCash kassasüsteemid said kaubamärgitunnistuse

Eesti Patendiamet väljastas Ektaco AS kassasüsteemide tarkvarale CompuCash kaubamärgi tunnistuse nr 48651. CompuCash on Eesti turul juhtiv kassasüsteem HoReCa sektoris. CompuCash on suurte andmemahtude puhul töökindel ja kiire. Tarkvara kasutamine lihtsustab kasutajate tööd ning vähendab rahalisi kadusid kassa haldamisel. Süsteemil on internetipõhine kasutamisvõimalus. CompuCash klientideks on restoranid, baarid, klubid, spordiklubid, erineva spetsiifikaga kauplused, teenindusettevõtted ja majutusasutused. CopuCash omab täna kasutajapõhiselt eesti-, vene-, inglise-, soome- ja lätikeelset tuge. Ligi viiendik CompuCash 2011. aasta käibest on tulnud ekspordist. Tulevikus on prioriteediks CompuCash tarkvara edasi arendamine koduturu klientide vajadustest lähtuvalt ning lahenduse eksport. CompuCash´i on välja töötanud Ektaco tarkvaraarendusmeeskond, projekti on toetanud EAS. Ektaco on arendanud muuhulgas ka Eesti Posti postkontorite kassa- ja postisaadetiste süsteemi tarkvara, millele hiljuti lisandud kulleritele mõeldud PDA lahendus.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.