fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Eesti Posti kulleritele PDA lahendus

Hankekonkursi tulemusena sõlmisid Eesti Post ja Ektaco lepingu Kullerite PDA (personal digital assistant) tarkvaralahenduse arendamiseks. Väljatöötatud lahendus võimaldab PDA-sse integreeritud vöötkoodilugeja, digikaamera ja GSM sidelahenduse kasutamist ja toimib Windows Mobile operatsioonisüsteemiga. Lahendus on tsentraalselt hallatav ja liidestatud Eesti Posti Logistika Infosüsteemiga. Tänaseks on lahendus võetud Eesti Posti kullerite poolt üle Eesti kasutusele. Töö käigus parendati kullerteenuse protseduure ja juurutatu tänapäevaseid töövõtteid. Uus lahendus võimaldab oluliselt muuta kullerite tööd efektiivsemaks ja Eesti Posti teenust kliendisõbralikumaks. Koostöös valminud ja juurutatud lahendus on heaks jätkuks mõlema ettevõtte pikaajalisele koostööle.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.