fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

MS Windows XP ja MS Security Essentials põhjustavad probleeme!

Alates 16. aprillist on suurenenud järsult probleemid klientidel, kellel on MS Windows XP ja kasutavad seal peal antiviirusena MS Security Essentials'i. Probleemiks on: MS Security Essentials, mille tugi lõppes koos XP-ga. Sümptomid: Arvuti on väga aeglane. Arvuti käivitumisel on sisselogimis protsess väga pikk ja aeglane. Lahendus: 1: Kui Windows töölaud on ees ja reageerib, siis valida START menüü, Control Panel, Add/Remove Programs. Avanenud aknas otsida üles "Microsoft Security Essentials" ja vajuda Uninstall. Kui see prtotsess on lõppenud, siis enam aeglust ei ilmne sel põhjusel. Lahendus 2: Kui arvuti ei suuda kuidagi sisselogida Windowsi, siis teha talle restart ja hakata korduvalt vajutama F8 nuppu, kuni tuleb ette võimalus valida "Safe Mode". Selleks liikuge Safe Mode peale ja vajutage enter. Nüüd läheb Windows XP Safe Mode's käima. Töölauala olles valida Start menüü ja Run. Sinna kirjutada services.msc ja vajuta enter. Avanenud aknas otsida üles Microsoft Antimalware Service. Tehke sellel topelt klikk hiirega ja valida Startup type "Disable". Nüüd tehke restart ja järgige juhiseid Lahendus 1: alusel. NB! Kui olete eemaldanud MS Security Essentials'i, siis on rangelt soovitav arvutile paigaldada mõni muu anti viirus programm.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.