fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kiire infovahetus toob e-poele käibekasvu

Meie soovitus on, et kassasüsteemid oleks veebipoega liidestatud nii, et need kaks süsteemi töötavad samas rütmis. Ektaco arendatav kassasüsteem CompuCash on loodud ühilduma levinumate veebpoodide sisuhaldustega. Kassasüsteemis olevatele toote põhiandmetele on võimalik määrata lisaparameetreid, mis on olulised eelkõige veebipoe jaoks  - näiteks kas veebi kaudu toodet müüakse, informatsioonitekstid, ostlejale arusaadavamad „apetiitsed“ tootenimetused, kategooriad ja nende struktuur, mitmekeelsus, otsisõnad Google’i jaoks, saadavus (laoseisud), jne. Ühtne süsteem lihtsustab oluliselt tööd, kuna kõik andmed sisestatakse kiirelt kesksest kohast ning neid saab ühe nupuvajutusega veebpoes müüki panna.
Ektaco otseliides levinumate veebipoe sisuhaldustega toimib otse andmebaaside tasandil ja sadu kordi kiiremini kui loodud liidesed. Pealegi liidestega pakutav andmevahetus polnud piisava funktsionaalsusega. Iga artikliga toimunud muudatused tuntakse ära, võrreldes infot varem sisestatuga, uuendatakse vaid neid artikleid, millega seoses leitakse uut infot. Pidevalt sünkroniseeritakse näiteks veebipoe põhiandmeid, kategooriaid (mitmes keeles), laoseisu, laetakse alla uued kliendid, tellimused, klientide sooritatud ostud ning hoitakse ladu ja laohaldus praktiliselt onlines. „Kui klient sooritab ostu, kajastub see laoseisus mõne minutiga, võrreldes varasemaga, kus info ühtlustumiseks kulus paar päeva,“

Pikem artikkel on leitav kaubandus.ee lehel. Lugemiseks kliki lingil.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.