fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash KDS – tõhusta teenindust, info liikuma kassade ja köögi vahel

Ektacos välja töötatud CompuCash Kitchen Display System (KDS) vähendab oluliselt lauateenindusele kuluvat aeg ning tõhustab meeskonna tööd ja kommunikatsiooni. KDS lubab kokkadel saada reaalajas informatsiooni tellimuste kohta, tõstes seeläbi toitlustusasutuse teeninduskiirust.  VAATA VIDEOT!

KDS pakub toitlustajatele põhjalikku statistikat, aidates kaasa plaanitud eesmärkide saavutamisel ja tulemuste mõõtmisel. Statistikat analüüsides saab täpselt teada, millistel kellaaegadel külastatakse toitlustusasutust enim või kui kaua valmib mingi roog, andes ettevõtjale ja meeskonnale olulise tööriista oma tulemuste mõõtmiseks. VAATA VIDEOT SIIT KDS töötab puutetundlikul ekraanil, millel kokk märgib ühe sõrmevajutusega tellimuse staatuse. Info valminud roast jõuab teenindajani kiiremini, suurendades tellimuse väljastamise kiirust. Miks kasutada CompuCash KDS-i? * Kiirem kommunikatsioon köögi ja teenindajate vahel * Kokkadel on parem ülevaade valmistamist ootavatest roogadest * Võimalus kasutada filtreid, et saada teada, kui mitu ühesugust rooga on vaja teha * Info valminud toidust jõuab kiiremini teenindajateni * Põhjalik statistika toitude valmimisele kuluva aja kohta

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.