fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuAccess tööstustele

Planeeri tehases kiiresti ja mugavalt töögraafikuid, lisa piiramatu arv kasutajaid ja tööliike, jälgi töövoogu reaalajas veebipõhise tarkvara kaudu või kuva tsehhis suurel ekraanil olulist infot ja graafikuid. CompuAccess koosneb tarkvarast ja riistvarast. Klientidel on võimalik valida  spetsiaalse tahvelarvuti ja terminali vahel. Esimene pakub laialdaselt võimalusi töö ja tööaja planeerimiseks, mõõtmiseks ja analüüsimiseks. Terminali puhul on võimalik salvestada töö algus ja lõpp, lõuna ning pausiajad. Vaata videost, kuidas see päriselt tehases toimib.

CompuAccess tarkvara plussid:

 • Töötajate töögraafikut on võimalik luua ette nii kaugele kui vaja, kasvõi järgmisesse aastasse.
 • Tööde parema jagamise tagamiseks võimaldab programm sisestada töötajate kohta käivat infot, näiteks millise lepinguga töötatakse; millal on haiguse- ja puhkusepäevad jms.
 • Töögraafikut tehes saab eelvalikud salvestada, mis lhtsustab tunduvalt uue graafiku tegemist
 • Programm annab väljavõtte raportitest, mis lihtsustavad juhtimisotsuste tegemist. Näiteks on võimalik ülevaadet saada järgnevatest raportitest: töö, tööaja kokkuvõte, osakondade ülevaade, tööaeg ja tegevused osakondades, osakondadevaheline liikumine.
 • Ettevõtted, kes ei tohi rangete turvanõuete tõttu CompuAccessi avalikku internetivõrku ühendada, saavad seadet kasutada ka oma sisevõrgus.
 • CompuAccess tarkvara on kasutajasõbralik ning seda on võimalik liidestada raamatupidamisprogrammiga.
Tööajaarvestuse süsteemi saab lahendada koos läbipääsusüsteemiga, mis annab võimalusi täiendavateks automatiseerimisteks ehk teie jaoks lihtsustamiseks ning inimlike eksimuste ärahoidmiseks.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.