fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kassasüsteemide ärisuuna viimase aja suurimad projektid

Eesti Meremuuseum, Balloon Tallinn, Tallinna Loomaaed ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla on valinud igapäevaseks töövahendiks CompuCashi tarkvara. Eesti Meremuuseum, kes on Euroopa Aasta Muuseumi (EMYA) 2014 nominent ja eraldi äramärgitu, kõige turismisõbralikum muuseum ja mitmete teiste auhindadega pärjatu, vahetas aastal 2014 välja kassasüsteemi. CompuCash  võeti kasutuselele Paksu Margareeta ja Lennusadama piletimüügis, kauplustes ja toitlustuses. Tänu CompuCashi kassatarkvarale paranes laohaldus ja kasutusmugavus. Liides valmis äritarkvaraga Scoro, mis lihtsustas oluliselt broneeringute haldamist.

Angaaride pilt: K. Haagen, Lennusadam, Eesti Meremuuseum

Aerofoto: A. Maasik, Lennusadam, Eesti Meremuuseum            Angaaride pilt: K. Haagen, Lennusadam, Eesti Meremuuseum

Balloon Tallinn, mis alustas 2014 kevadel Tallinna vaate tutvustamist heeliumipalli korvist 120m kõrgusel. CompuCash võeti kasutusele piletimüügil, reiside täituvuse haldamisel ning ostetud pardakaartide valideerimisel (spetsiaalrakendus, mis kontrollib vöötkoodi järgi pardakaardi kehtivust käsiterminali kaudu). Lisaks valmis liides veebi piletimüügi süsteemiga, mis lihtsustas piletite soetamist ning nende kontrolli (veebis ostetud pardakaart valideeritakse õhusõidu eel, kassas ei pea eraldi toiminguid tegema).

http://www.balloontallinn.ee

Uuenenud Tallinna Loomaaed sai ka kassasüsteemi uuenduse. Olemasolev kassatehnika uuendati ning peale selle lisati uusi kassasüsteemi töökohti toitlustuspunktidesse ning suverniiripoodi. Kokku sai lisatud ja uuendatud 12 kassa töökohta. Tänu kassasüsteemi modulaarsusele ja mitmetahulisele spetsiifikale saab CompuCash kassasüsteemi kasutada nii piletimüügiks (koos läbipääsu juhtimisega), toitlustuses (nii söögikohad kui kioskid), kui suveniiripoes (toodete automaatne import failist, vöötkoodiga müük, inventuurid jmt.).

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ehk PERH uuenes ning koos sellega võeti kolmes PERH poolt hallatavas kohvikus kasutusele CompuCash kassasüsteem. Selle projektiga seonduvalt väärib aga rõhutamist eriprojekt, mille tulemusel valmis „patsientide toitlustamise halduse süsteem“. Haigla väljastab info patsientide arvu ja dieeditüüpide kohta, mis automaatselt seotakse vastavaks päevaks planeeritud menüüdega. Menüüde taga on retseptid koos vastavate tooraine kulude ja valmistusjuhistega. Toitude valmistajad saavad töökäskudena info, milliste retseptuuride, tooraine vajaduse ja valmistusjuhise alusel tuleb valmistada. Selle projekti tulemusena ja patsientide tagasisidele tuginedes on toitude kvaliteet märgatavalt parenenud. Lisaks on laohaldus optimaalsem ja paremini juhtitud.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.