fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Abu Dhabis on CompuCash hästi vastu võetud

Aasta tagasi alustasime CompuCashi müüki Dubais, kuid kiirelt leidsime esimesed kliendid ka teistest emiraatidest. Tänaseks oleme müünud mitmeid süsteeme erinevatesse Abu Dhabi äridesse. Abu Dhabi on Araabia Ühendemiraatide pealinn ja pindalalt seitsmest emiraadist kõige suurem.

Kes on sattunud Abu Dhabisse, on tõenäoliselt külastanud või lausa ööbinud ka Emiraatide palees (Emirates Palace). Tegu on Vana Maailma stiilis luksusliku hotelli ja ühtlasi populaarse turismiatraktsiooniga, kus on ka mitmeid kauplusi. CompuCash on kasutusel Jealous Gallery parfüümipoes.

Abu Dhabis on kokku 4000 toitlustuskohta. Mitmes neist kasutatakse CompuCashi kassasüsteemi. Näiteks asub kosmopoliitses Abu Dhabi rannarajoonis Al Rahas Itaalia restoran Andiamo Bistro, millel on suurepärane sisekujundus ja oma privaatne pagariäri.

CompuCashi lai funktsionaalsus ja erinevad moodulid teevad sellest sobiliku tarkvara ka ilukeskuste jaoks. Näiteks Strands Ladies Beauty Centre müüb teenuseid CompuCashi tarkvara abil.

Kõik need kolm äri on valinud CompuCashi eelkõige toote laia funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse pärast. Kui leiad, et oled valmis olema meie partner väljaspool Eestit, siis võta ühendust meiliaadressil sales@ektaco.ee või telefonitsi +372 639 7944

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.