fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash Waiter

CompuCash Waiter on kaasaskantav tellimuste vastuvõtmise lahendus nii iOS’ile (iPhone, iPad) kui ka Androidile (Samsung, Huawei jne).

Ettekandja Kristina Pelmist kommenteerib: „Kiirem kui paberil“.

Mida sellega teha saad?
 • võta vastu tellimused lauast või ka kojuveoks
 • kohe saad soovi korral märkida ka klientide arvu lauas
 • tellimused liiguvad otse kööki või baari ja teenindaja saab minna vastu võtma tellimust järgmisest lauast
 • tellimuse saad jagada klientide kaupa ning kohe märkida ka käigud
 • tellimust saad vajadusel alati muuta
 • saad lisada erisoove tellitavatele toitudele ja jookidele ning ka tunnuse lauale või arvele
 • toite ja jooke saad tellimuse jaoks leida mugavalt skrollides kassapaneelidel või ka lihtsalt otsinguga

CompuCash Waiter toimib koos CompuCash 4000 kontori ja Windows kassaga. Kassade seadistamiseks ja seadmete soetamiseks palun võtke ühendust: sales@ektaco.ee. Rakenduse alla laadimiseks kliki siia: Google Play või AppStore.

CompuCash Waiter on igapäevases kasutuses juba mitmes restoranis T1 keskuses: Pelm, Helk, Chakra, Tokumaru ning ka OKO restoranides (Viimsis) . Enamikus neist restoranides võetakse juba 80% tellimustest vastu just Waiteriga. Ettekandja Kristina Pelmist kommenteerib: „Kiirem kui paberil“. Inkram Chakrast märkis, et „isegi väikeses kohas on sellel jumet. Üks inimene saab laudadest tellimusi vastu võtta ja teine samal ajal juba toite ja jooke ette valmistada“. CompuCashil on kevadel valmimas ka täis maksevõimekusega mobiilne kassa tahvlitele nii Andoridi kui ka iPadi tarvis. See lahendus toimib iseseisvalt ehk ilma CompuCashi Windows kassata, aga koostöös CompuCash4000 kontoriga.

Ka CompuCashi kontor on muutumas samm-sammult veebipõhiseks. Praeguseks on valmis müügiaruanded ja töölauad juhile. Väärtuslikku sünergiat CompuCash Waiteriga annab ka köögiekraan. CompuCash köögiekraani abil kuvatakse kokkadele koheselt juba seadistatud tellimused ning kokkadel on võimalus teenindajaid toiduvalmistamise ajaga kursis hoida.

Küsi lisa kassa@ektaco.ee ja lepi kokku aeg tasuta tutvustuseks: 639 7944 või 504 1104.

Päringu saad saata kohe teele siit.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.