fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash’i  tooteregister nüüd veebipõhine

Kassasüsteemi CompuCash arendusmeeskond on agaralt arendamas viienda põlvkonna lahendust. Eelmisel aastal jõudsid kasutajateni veebipõhine müügiaruanne ja dashboard (töölauad) ning teenindajate töö hõlbustamiseks CompuCash Waiter Android ja iPhone versioonid.

Nüüd on meil hea meel tutvustada teile lähemalt uut tooteregistrit, mida saate samuti kasutada üle veebi ning see on ühendatud CC4000 kassa ja kontoriga. Olete teretulnud uut tooteregistrit proovima. Võtke ühendust kassa@ektaco.ee. Teie tagasiside on meile väga oluline, et uut toodet veelgi kasutajasõbralikumaks muuta.

Tooteregistris saate teha peamiselt järgmisi tegevusi:
 • tooterühmade ja alarühmade loomine
 • toodete ja komponentide loomine
 • toodetele retseptide lisamine
 • kassapaneelide ja -nuppude lisamine

Uus põlvkond on arendatud välja võttes arvesse klientide soove ning vajadusi, eelmise põlvkonna kogemusi ning häid omadusi ning kindlasti vaatasime ka, kuidas maailmas teised kassasüsteemid on asju lahendanud. Nii on meie uues tootes jagatud kaheks: müügitooted ja komponendid. Viimaste puhul on vaja täita väiksem hulk infot, sest neid te ei müü. Viienda põlvkonna tootes on tooterühmad esitatud teile ka puuna, et ülevaade oleks ülevaatlikum. Kõiki tabeli vaateid saavad kasutajad nüüd ise enda soovide alusel kohendada ehk valida, milliseid tulpasid nad näha soovivad ja millises järjekorras.

Luues uut toote alarühma saate kohe lisada sellel ka kassanupu värvi ning see värv läheb koha ka kõigile selle rühma toodetele. Hiljem saate nupuvärvi soovi korral muuta. Muidugi saate ka valida, kas soovitud kassapaneelile soovite rühmanuppu või kohe nuppe kõigi selle rühma toodetele. Kui loote uue kassapaneeli, siis saate valida, millistes kassades seda soovite kuvada. Enam ei pea tegema iga kassa jaoks eraldi paneele, kui te seda ei soovi.

Viienda põlvkonna kassasüsteemis CompuCash on teil ka mugavalt võimalik kõikides või mitmetes retseptides (kui kasutate retsepte) korraga asendada ühte või mitut komponenti.

Oleme täiustanud ka juhendeid, mida järjest moodulite lisandudes täiendame.

CompuCashil on kevadel valmimas ka täis maksevõimekusega mobiilne kassa tahvlitele nii Androidi kui ka iPadi tarvis. See lahendus toimib iseseisvalt ehk ilma CompuCashi Windows kassata, aga koostöös CompuCash4000 kontoriga.

Aasta jooksul valmivad viienda põlvkonna tootes veel:

 • müügimooduli osad: müügihinnad, soodustused ja arvete register,
 • kliendihaldusmoodul.

Veebipõhine CompuCash asub aadress: www.compucash5.com ja kui olete juba selle kasutaja, siis uuendage CC4000 kontor beta versioonile ja alustage tooteregistri kasutamist. Teie CC4000 andmebaasid on uue põlvkonna tootega ühendatud. Kui te veel uut veebipõhist CompuCash’i ei kasuta, siis võtke meiega ühendust.

 Küsi lisa kassa@ektaco.ee ja lepi kokku aeg tasuta tutvustuseks: 639 7944 või 504 1104.

 Päringu saad saata kohe teele siit.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.