fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Mugav mobiilne kassa letiteeninduseks

CompuCash’i viienda põlvkonna maksevõimekusega kassa tahvlites (Android ja iPad) on sobilik vahend müügiks üritustel, toiduautodes, müügilettidel ja ka letiteenindusega kohvikutes. Toode on oma ristsed saanud Viru keskuse katusekohvikus ning Bon Jovi kontserdil. Viimasel oli korraga käigus 80 tahvlikassat. Lähiajal hakkab CompuCashi tahvlikassat kasutama ka Misada Foodtruck ja Kauksi Ranna Kohvik.

CompuCash’i mobiilne tahvlikassa toimib kenasti koos CC4000 kontoriga, aga muidugi ka uue veebipõhise kontoriga. Viimases saab praeguseks luua tooterühmi ja tooteid koos hindade ja retseptidega ning vaadata müügiaruandeid detailselt või sobilikus vormis graafikutena. Suve jooksul lisandub soodustuse loomine ning haldus ja arvete register.

Mida saab CompuCash POSiga ehk tahvlikassaga teha?

 • vali kiirelt kliendi soovitud tooted
 • vormista kliendi sularaha makse
 • võta kliendilt vastu kaardimakse ja soorita see mugavalt pangaterminali liidestusega
 • saada tellimus köögiprinterisse
 • trüki vahearve ja kviitung

Anton Must, Livelife juhatuse liige / Live Nationi partner: „Eelmisel aastal Gun’n Roses kontserdil alanud koostöö Ektacoga jätkus sujuvalt ka käesoleval aastal Tallinna Lauluväljakul, Bon Jovi kontserdil. Ektaco meeskond oli professionaalne, kogu organisatoorne pool toimis hästi. Arvestades et alles mõni nädal enne kontserti valmis saanud programm sai nii suurel üritusel hakkama, on see tubli tulemus. Kontserdil selgusid mõned kitsaskohad, mis vajavad uue kassasüsteemi juures parendamist. Ektaco lubas tagasisidet arvesse võtta ja Metallical kontserdiks, mis toimub juulis Raadil, tulla täiendatud CompuCash-i versiooniga. Uus kassasüsteem töötab Android tahvelarvutite peal, mis tagab paigalduse kiiruse ja vajaliku mobiilsuse.“

CompuCash POS teenindas sellel suvel ka I Land Sound festivali Orissaares and rohkem kui 60 tuhande külastajaga Metallica kontserti Tartus.

Lauateenindusega restoranidele sobib mobiilseks lahenduseks Ektaco CompuCash Waiter, millega saab kenasti vastu võtta lauast tellimused, need edastada kööki või baari ning liikuda järgmise laua juurde tellimust vastu võtma. Waiteriga ei saa makset vastu võtta. Viimast saab teha CC4000 Windows kassas.

Mida saab CompuCash Waiteriga ehk mobiilise tellimuste vastuvõtmise lahendusega teha?

 • võta vastu tellimused lauast või ka kojuveoks
 • kohe saad soovi korral märkida ka klientide arvu lauas
 • tellimused liiguvad otse kööki või baari ja teenindaja saab minna vastu võtma tellimust järgmisest lauast
 • tellimuse saad jagada klientide kaupa ning kohe märkida ka käigud
 • tellimust saad vajadusel alati muuta
 • saad lisada erisoove tellitavatele toitudele ja jookidele ning ka tunnuse lauale või arvele
 • toite ja jooke saad tellimuse jaoks leida mugavalt skrollides kassapaneelidel või ka lihtsalt otsinguga

Oled korraldamas suuremat kontserti või festivali, sul on vaja kassat food truck’i, müügiletile või letiteenindusega kohvikusse – võta meiega ühendustja vaatame CompuCash POSi sobivust sulle lähemalt.

Kui sul on lauateenindusega kohvik või restoran ja suveterrassile oleks hea lisada kiiremaks teenindamiseks mõned mobiilse kassad, siis võta ühendust ja lepime kokku CompuCash Waiteri osas.

Saada päring siit või helista:
Martin Laur 504 1104 või Rain Ruven 508 0090.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.