EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

 1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
 2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
 3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
 4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
 5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
 6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
 7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

CompuCash täiendused kaupluste suunal

07. aprill 2016
 • Püsikliendi ostude ajaloo kuvamine kassas. Toome siinkohal ühe kasutusnäite: vinoteegi püsiklient soovib osta sedasama veini, mida ostis eelmiselgi korral, kuid no mitte ei mäleta enam mis oli veini nimi. Kuna klient on oma ID kaardiga tuvastatav, saab müüja eelmise ostu kiirelt kätte ja klient on rahul.

 • Uue toote kiire loomine varasema baasil. Nii tooteregistris, kui kauba sissetulekul saab valides aluseks mingi varasema toote, luua selle baasil uue. Pea kõik varasema toote andmed võetakse aluseks. See võimaldab uue toote loomist mõne sekundiga.

 • Kviitungile reakohase soodustuse väärtuse kuvamine eraldi reana. Järjest enam on populaarsust kogumas erinevad ostukoguse- ja summaga seotud allahindlused. Kliendid on kviitungit vaadates keeruline kontrollida, kas kõik eeldatavad soodustused on rakendunud. Selleks lõime võimaluse lisarea tekitamiseks, mis iga arverea kohaselt peegeldab selle arvereaga seonduvat soodustust. Kui soodustust ei rakendu, lisarida ei teki.
 • Sularaha kupüüride valimise tugi sularaha sisse- ja väljamaksetele. Kiire jaemüük ja klienditeenindus on üsna väsitav, pole ime et isegi lihtsamad liitmis-, lahutamistehted ei taha enam laabuda. Nüüd piisab igas rahadega seotud vormis pelgalt kupüüride arvu sisestamisest, programm arvutab ise kõik summad. Viimastena said selle toe sularaha sisse/välja maksed.
 • Selgitava teksti lisamine sularaha sisse- ja väljamaksetele. Lisatud tekstilahtrisse saab märkida näiteks inkassatsiooni numbrit või muud suvalist kommentaari, mida kviitungile trükitakse ja andmebaasi talletatakse.
 • Tuletame meelde et eelmisel aastal valmis „tarnimisvajaduse“ moodul, mille abil programm ütleb üsna täpselt, mida ja kui palju peab lattu tellima et kaup otsa ei saaks ja teisalt et liiga palju ei varutaks, mis mõjutab negatiivselt ettevõtte rahavoogu. Moodul on juba juurutatud Biomarketi ketis ja muudes kauplustes. Ootame avasüli uusi aktiivseid kasutajaid.

Soovime head CompuCash kasutamist ja edu äris!