fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Graafiline laudade haldus ja uuenenud käikude süsteem  = rahulolevam klient 

Võrdselt  toidu kvaliteetiga hindavad kliendid ka restorani teeninduse kiirust ja täpsust. Teeninduse sujuvaks toimimiseks on oma kindel roll kasutataval kassasüsteemil. Järgnevalt tutvustan lühidalt kassasüsteemi kahte funktsiooni, mille abil saate teenindust parandada.

Compucash kassasüsteem pakub võimalust laudade jälgimiseks joonistada laudade paiknemise plaan. Kui varasemalt on olemas restorani sisevaated, siis saab need mõne klikiga importida. Imporditud plaanile saab mugavalt märkida lauad. Süsteem toetab eri vaateid, et saaksite joonistada näiteks teise korruse või terrassi.

Lauaplaani joonistamine CompuCashi kontoris.

Kassas uue arve avamisel kuvatakse joonistatud plaan.  Plaanil on näha eri värvidega vabad ja juba hõivatud lauad. Hõivatud laua juures saab näha aega, kui kaua on möödunud sellest, millal viimati lauaga tegeleti.

Laudade vaade arve avamisel kassas.

Compucashi kasutajatel on välja kujunenud eri protseduurid käikude haldamiseks. Uuenenud moodul loob käikude haldamiseks kassasse käikude nupud. Ühe klikiga saab aktiveerida käigunumbri ja sisestada tooted. Vea tekkimisel on võimalik teha parandus, kui märgistada rida ja vajutada õiget käigunumbrit. Köögitšekil on kõik toidud rühmitatud käikude järgi. Lisaks on hiljem võimalik printida kokale teade, et kliendid on järgmiseks käiguks valmis. Koos teatega prinditakse ka järgmise käigu roogade nimetused. Korrektselt toimiv käikude aitab vältida vigu ja suurendab kliendirahulolu.

Käikude haldamine käib mõne klikiga.

Soovime head CompuCash kasutamist ja edu äris!

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.