fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

 1. oktoobrist müüakse praamidele pileteid läbi CompuCashi kassasüsteemi

See, mis seal uue piletisüsteemiga tehakse, on ikka paras kosmos!» Nii kommenteeris uut piletisüsteemi hiljuti tulevase operaatorfirma TS Laevad juht Kaido Padar. (Postimees, 28. august). Suure panuse uude piletisüsteemi andis ka Ektaco. CompuCashi kassad suhtlevad Nortali loodud veebi piletisüsteemiga ja tagavad kiire piletimüügi sadamates. Süsteem on disainitud töötama nii interneti ühendusega, kui ühenduseta. Projekt oli väga ajakriitiline, kuna Hansabiga alltöövõtu leping sõlmiti alles juunis ja aktiivne arendusperiood toimus juuli-september. Kasutusse läks suur osa juba varem Compucashis olemasolevast funktsionaalsusest. Ektaco meeskond oli öösel valmis toetama üleminekut ja aitas hommikutundidel oma konsultatsioonidega. Täname kõiki osapooli (sh. TS Laevad, Hansab ja Nortal) eduka LIVE-i mineku puhul. Lisaks läks CompuCash samaaegselt käiku ka praamide peal, kus toitlustuse operaatoriks on firma Arensburg.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.