fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash kassasüsteemid tõusid lendu!

Estonian Air lennukites võeti pilootkasutusse Ektaco poolt arendatud innovatiivne lahendus CompuCash Travel. Kassasüsteemi lahendus baseerub huvitaval seadmel, mis on ühelt poolt kassasüsteem, teiselt poolt kaardimakse terminal. Lisaks on terminalil termoprinter, mis trükib nii kassa- kui kaardimakse kviitungid. Kassasüsteemi lahendus valmis heas koostöös ettevõtetega Airo Catering, Swedbank ja Voicecom. Uus lahendus on sertifitseeritud  Swedbangas.
CompuCash Travel lahendus omab rahvusvahelist potentsiaali, pakkudes lisaväärtust kõikjal, kus on vaja kaasaskantavat kassat, kombineerides kiiret müüki, kaardimakseid ning kviitungite väljatrükki. Compucash Travel võiks hästi sobida ka restorani lauateeninduseks, välimüügiks jne. Rahvusvaheliselt näeme CompuCash Tarvel lahendusele suurt potentsiaali just reisiteeninduse valdkondades, sh. lennukitel, laevadel, bussidel, rongidel, jne. CompuCash kassasüsteem ja tooteperekond on tuntud nii Eestis, kui ka lähiturgudel.

 

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.