fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektaco kassasüsteemid võeti kasutusse reisilaevades

Liinil St. Peterburi - Stockholm - Tallinn - St. Peterburi sõitvas laevas „Princess Anastassia" ja liinil Helsingi - St. Peterburi sõitval laeval „Princess Maria" võeti kasutusele Ektaco arendatud kassasüsteem CompuCash. Süsteem koos kaardimakse lahenduse ja erinevate liidestega töötab mõlema laeva   restoranides, baarides, kauplustes, teeninduspunktides ja kontorites. Mõlemad laevad on liinide teenindamiseks renoveeritud ning kasutusele võeti ka täielikult uuenenud infosüsteemid. Ektaco arendatud kassasüsteemi kasutuselevõtt tagab laevades klientide korrektse ja kiire teenindamise vähema arvu teenindajatega. Samuti garanteerib uus süsteem rahade liikumise jälgimise kogu protsessi vältel, töötajate varguste vähenemise ja tulu jõudmise omanikeni. Täna kasutab CompuCash kassasüsteeme ligi tuhat erinevat asutust. Süsteemid on peamiselt suuantud restoranidele, baaridele, kauplustele, teenindusasutustele, jae- ja hulgimüügikettidele, hotellidele, tootmis- ja müügiettevõtetele. Ektaco omab kassasüsteemide tarkvara arendamisel, juurutamisel ja hooldamisel enam kui kahekümne aastast kogemust. Ettevõte on arendanud süsteeme Eestis, Soomes ja teistes riikides. Üks suuremaid Ektaco kassasüsteemide arendusprojektidest on Eesti Posti postkontorite kassa- ja postisaadetiste süsteem. Lisaks on tehtud muid müügisüsteemide lahendusi, nagu spetsiaalsed kassasüsteemid Eesti lennujaamadele. Ettevõtte peamised kompetentsivaldkonnad on automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, tarkvara arendusprojektid ja läbipääsusüsteemid.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.