fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash täiendused HoReCa suunal

 • Arverea jagamine on tehtud mugavamaks, näiteks kui soovitakse pudelit veini jagada kolme või nelja külastaja vahel, on see ainult üks randmeliigutus.
 • Tahvelarvutitele on loodud avatud arvete „offline“ tugi. See oli seespidiselt keeruline ja mahukas arendus, mille tulemusena CompuCash tahvelarvutite kasutamise aktiivsus juba kiirelt kasvab.
Arenduse tulemusena talletatakse avatud arved kõikides tahvelarvutite mäludes. Talletamine toimub tagamaks avatud arvete jätkutöö ka ühenduse katkemisel ja mistahes tahvliga. Tahvlitel oli komme WiFi ühendus katkestada, säästmaks akut, kuid teenindajale tekitas see paanikat, kui kõige kiiremal hetkel tahvlit kätte võttes kohe oma avatud arveid ei näinud. Nüüd näeb alati oma avatud arveid, saab lisada uusi tellimusi ning näha, kuidas read värvuvad kohe kui ühendus taastus st. tellimused läksid kööki, baari, jne.
 • Graafilise lauahalduse täiendused, sh. oma restorani pildi laadimine taustapildiks ja
 • Käikude süsteemi täiendused vt. linki siit
Soovime head CompuCash kasutamist ja edu äris!

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.