fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Muuseumid, meelelahutuskeskused

CompuCash kassasüsteem integreerituna läbipääsulahendusega ja soovi korral ka online piletimüügiga teie kodulehel tagab teile tervikliku ja sujuva lahenduse.

 • Kassa
 • Laohaldus
 • Kliendihaldus
 • Iseteeninduskassad
 • Online piletimüük
 • Läbipääsusüsteemid

Väärtuslikud võimalused

 • Terviklahendus. Ektaco pakub ühtselt toimivat lahendust, millega saate müüa pileteid kassast ja teie kodulehelt ning sama piletiga pääseb klient sisse teie muuseumi või keskusesse. Poes saate müüa suveniire, kohvikus sööki-jooki ning pakkuda toitlustust oma majas toimuvatel üritustel. Lahendus

 • Läbipääs. Kassast, iseteeninduskassast või teie kodulehelt ostetud piletiga või käepaelaga pääseb klient kenasti läbi teie keskuse väravatest ja ustest ehk Ektaco kassasüsteem on liidestatud läbipääsuga. Nii ei ole vajalik palgata teenindajaid pileteid kontrollima. Läbipääsu saab korralda erinevate väravate, uste ja turnikeedega.

 • Statistika. Kassasüsteem võimaldab teil lihtsalt koguda infot külastajate kohta, näiteks arvu, rahvus, vanus jmt. Süsteemist saate koondraportid vajaliku infoga.

 • Iseteeninduskassad. Lihtsa ja kena kasutajaliidesega iseteeninduskassaga saate müüa pileteid, et teenindus sujuks kiiremini tipptundidel. Iseteeninduskassa sobib kenasti ka teie kohvikusse või puhvetisse. Sellega saab müüa nii tüki- kui ka kaalukaupa. Iseteeninduskassa räägib teie klientidega nende soovitud keeles: eesti, vene, inglise või soome keeles.

 • Kinkekaardid ja kliendikaardid. Saate pakkuda kinkekaarte ning CompuCash kassasüsteemiga nende kasutust jälgida ning analüüsida. Püsiklientidele saate pakkuda oma kaarti või siis registreerida nad kliendiks ID kaardiga. Kassasüsteem CompuCash võimaldab kasutada ka püsikliendi kaarti, millega nad saavad punkte koguda ja selle baasil soodustusi saada. Püsiklientide andmed on lihtsalt hallatavad ning teie turundus saab CRM mooduli alusel teha kampaaniaid või sihitud pakkumisi.

 • Online piletimüük. Lisame teie enda kodulehele veebist pileti ostmise võimaluse, millega saate müüki kasvatada. Veebist ostetud piletiga, olgu siis mobiilis või paberil trükituna, saab klient sisse teie muuseumi või keskusesse ilma kassat läbimata, sest meie kassasüsteem on liidestatud läbipääsusüsteemiga. Nii kassasüsteem, läbipääsusüsteem kui ka online piletimüük on välja arendatud Ektacos.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.