fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Tagurpidimaja

ERM muuseumi kõrval asub väga omapärane asutus – Tagurpidi maja, kus kõik on pea peale keeratud, kaasa arvatud CompuCash kassasüsteem.

 • CompuCash kassasüsteem tagab kiire piletimüügi ka nendel juhtudel, kui külastajateks on bussitäis huvilisi. Ühe ostuga saab soetada mitukümmend piletit korraga, mis trükitakse välja mõne hetkega.
 • Nii kassasüsteem, kui läbipääsu süsteem on tarnitud Ektaco poolt, mis on omavahel liidestatud. Klient saab vöötkoodiga pileti, mille abil siseneda. Pole vajadust värvata eraldi tööjõudu, kes kontrolliks pileteid sisenemisel.
 • Kassasüsteem on liidestatud pangaterminalidega, mis tagab kiire teeninduse ja vähendab vigade teket.
 • Kassasüsteem toetab hästi meenete müüki, kus laoseis ja aruandlus on hea kontrolli all.
  Tagurpidi Maja pileti ette näitamisel saab ERMi kassas nädala jooksul pileti 20% soodsamalt või V-Spas pileti ette näitamisel nädala jooksul tavahinnaga pileti 10% soodsamalt.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.