fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Skypark

Super Skypark on regiooni suurim siseruumides kogupere meelelahutuskeskus – Euroopa suurim batuudikeskus, ligi 10 meetri kõrgused ronimislinnakud, 360⁰ 4D kino, põrkeautod ja teaduskeskus. Euroopas ainulaadne vaateratas tõstab 120 meetri kõrgusele merepinnast ja avab Tallinna kilukarbisilueti täiesti uuest vaatenurgast.

 

 • CompuCash on Super Skypargis kasutusel piletimüügis,  kus nii kassasüsteem, kui läbipääsu süsteem on tarnitud Ektaco poolt, mis on omavahel hästi liidestatud. Klient saab vöötkoodiga pileti või QR koodiga randmepaela, mille abil siseneda. Pole vajadust värvata eraldi tööjõudu, kes kontrolliks pileteid sisenemisel.
 • Super Skypark kasutab CompuCash kassasüsteemis unikaalse koodiga genereeritavaid kinkekaarte, mida saab teenuse kasutamisel valideerida, märkides teenuse kasutatuks.Põhjalikus aruandluses on kajastatud kinkekaartide müük ja kasutamine.
 • CompuCash kassasüsteem on kasutusel teaduspoes, kus enamus kaupu on varustatud vöötkoodiga.
 • Kassasüsteem on liidestatud pangaterminalidega, mis tagab kiire teeninduse ja vähendab vigade teket.
 • CompuCash kassasüsteem on kasutusel kohvikus, kus on kasutusel kliendi kutsungi süsteem. Kui toit saab valmis, saab klient vastava teate ning vahetab kutsungi seadme oma tellimuse vastu. See omakorda tagab kiire teeninduse ka väiksema tööjõu kuluga.
 • Kassasüsteem on liidestatud videovalvega, mille kaudu saab kiirelt tuvastada kõik tekkinud intsidendid erapooletult.

 

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.