fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Uue põlvkonna hääletusüsteem hõlbustab linnavalitsuse istungite läbiviimist

27. augustil võeti Tallinna volikogus kasutusele uue põlvkonna hääletussüsteem, mis on loodud riist-ja tarkvaralahendustega tegeleva ettevõtte Ektaco poolt. Uue põlvkonna lahendus tagab volikogus paberivaba töö ning andmete reaalajas ülekandmise teistesse infosüsteemidesse. See annab võimaluse kõikidel linnakodanikel jälgida reaalajas volikogu istugeid nii helis kui pildis ning vaadata hääletuste tulemusi. Universaalne süsteem, mille südameks on android tahvelarvutid, on hõlpsasti kohandatav ka koosolekute ja konverentside läbiviimiseks. Ektaco omab hääletussüsteemide arendamise osas pikaajalist kogemust, pakkudes 1996. aastast arendus-ja hooldustuge ka Riigikogule.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.