fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash detailsed müügiaruanded nüüd veebipõhised

CompuCash’i viies põlvkond jõuab samm sammult meie kasutajateni. Nüüd on hea meel tutvustada kassasüsteemi raportite osa. Siin saab kasutaja vaadata ning analüüsida soovitud detailsusega müügiandmeid valides talle vajaliku perioodi.

Raportite moodul on tehtud kasutajale väga paindlikuks lubades enda vajadustele vastavalt valida nii andmeid, andmete grupeeritust, mida koondtabelites näha kui ka andmetabeli tulpasid ja nende järjekorda. Valmis tabeli saate ka salvestada soovi korral pdf’ina, laadida Excelisse, csv-formaati või lihtsalt printida.

Uue funktsionaalsusena võrreldes CompuCash’i neljanda põlvkonnaga saab nüüd võrrelda kahe või enama perioodi andmeid. Saate valida ainult kuupäevadega vahemiku või kitsendada seda sooviga näha näiteks ainult läbimüüki, mis on tehtud eelmisel kuul kella 12-14 vahel. Iga kasutaja saab nüüd ka ise valida andmeväljasid, mida soovib raportis näha.

Raporteid, mida soovite sagedasti kasutada saate kenasti endale salvestada, et järgmisel korral neid eriti kiirelt ja mugavalt kasutada. Salvestatud raporteid saate aja jooksul ka paremaks timmida.

Kui olete CompuCash töölaudade kasutaja, saate nüüd samalt aadressilt, compucash5.com, kasutada ka detailseid müügiaruandeid. Kui te ei kasuta kumbagi, siis andke oma soovist teada sales@ektaco.ee.

CompuCash – detailne analüüs ja targad otsused

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.