fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Uudne CompuCash tahvelkassa muudab teenindusprotsessi kiiremaks

Välikohvikute ja terrassiga restoranide põhiline külastusaeg on käes. Kas teie töötajaskond ja tehnoloogilised lahendused on suviseks tipptunniks valmis? CompuCash “Tahvelkassa“ eelkujundus ehk nupud ja paneelid on loodud selle võimalikult lihtsaks kasutamiseks, mis tähendab et vaid ühe puudutusega saab valida roa või joogi.

Tavalises teenindusprotsessis peab teenindaja peale kliendikontakti kõndima peakassa juurde, et sinna tellimus sisestada. See põhjustab ajakadu ja teeninduse efektiivsuse langust. Tahvelkassa edastab tellimuse automaatselt nii kööki kui baari, lühendades oluliselt teeninduses tekkivat viidet.

Tänu tahvelkassale ei pea klienditeenindaja teenindusprotsessi jooksul terrassilt või teiselt korruselt lahkuma, olles alati külastajate lähedal. Süsteemi on võimalik seadistada selliselt, et ka vajalik vahearve trükitakse välja kaasaskantavast pangaterminalist. Samuti toetab tahvelkassa arvete poolitamist või osadeks jagamist sama laua külastajate vahel, peale vahetu info saamis kohapeal. 

Pikem artikkel koos videoga on leitav kaubandus.ee lehel. Lugemiseks kliki lingil.

 

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.