fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kliendi- ja maksekaardid nüüd mobiilis VAATA VIDEOT!

Ektaco ja Telia koostöös sündis uudne "mTASKU" nimeline äpp, mobiilne "wallet", mille leiab nii GooglePlay ja Appstore-ist. Telia esitles Tallinna Tehnikaülikoolis mTasku ökosüsteemi, mis asendab rahakoti mobiiliga. Ektaco osaleb arendustegevuses ühe tuumikkoostööpartnerina, liidestade rakenduse funktsioone nii oma CompuCash kassa- kui läbipääsusüsteemidele. VAATA VIDEOT KLIKKIDES SIIA Innovaatilisse mobiilsesse rahakotti on võimalik lõimida maksekaardid, kliendikaardid, e-kviitungid, läbipääsusüsteemide kaardid ja kinkekaardid, asendades seega praktiliselt kõiki rahakoti funktsioone, mis on praegu inimestel taskus. Maksevõimalustest on hetkel kasutusel Telia mobiilsed maksed, PocoPay ja Bitcoin. Makseprotsess on lihtne, kas viipad NFC võimekusega telefoni või skänneerid kassas kuvatud QR-koodi. Arendus on hetkel kasutusel piiratud keskkonnas, Tallinna Tehnikaülikoolis ja selle ümbruses. Tehnikaülikoolis seetõttu, et seal õpib üle 10 000 üliõpilase ja töötaja, kes saavad anda väärtuslikku tagasisidet. See on pika teekonna esimene samm, mille lõppeesmärk pakkuda teenust üle Eesti. Telia Eesti uute äride juht Holger Haljandi sõnul pannakse uue ökosüsteemi väljaarendamisel rõhku eeskätt süsteemi avatusele ja kõrgele turvalisusele. Avatus eelkõige seepärast, et üksiti telekommunikatsiooniettevõttel on lõppkliendile orienteeritud head keskkonda keeruline välja ehitada. Lisaks on mobiilne tehnoloogia kiiresti ajas muutuv, mis võimaldab kõikidel osapooltel ka arenduskulusid märkimisväärselt kokku hoida. Kõrge turvalisus on aga vältimatu eeldus, et inimesed keskkonda usaldaksid. AS Ektaco kassa- ja läbipääsusüsteemid lahendustes, mis on mTasku rakendusega integreeritud, ei pea kaupmees tegema seadmetesse olulisi täiendavaid investeeringud. Samuti on pööratakse erilist tähelepanu kasutajamugavusele. „Meie CompuCash kassasüsteemile loob projektis osalemine lisaväärtuse ja –võimaluse eristuda kassaaparaatidest ning piiratud võimalusega välismaistest kassasüsteemidest. CompuCash on täna pea igas teises Eestimaa kohvikus või restoranis ning me näeme selle suunal uusi võimalusi just kaupmeeste makselahenduste ja lojaalsuskaartide integreerimisel meie süsteemi,” ütles Ektaco juhatuse esimees Kaido Jelle. Kuigi esimesed mobiilimaksed (parkimine, kinopiletid jms) tehti Eestis 2000-ndatel aastatel, siis märkimisväärseid edasiarendusi, mis oleks leidnud ka laialdast kasutamist, pole olnud. Eestis on küll ettevõtted, kes on püüdnud juurutada erinevaid mobiilimaksete lahendusi, ent võrdlemisi edutult. mTasku erineb eelnevatest, kuna on avatud platvorm. See on hea näide, kuidas erinevate valdkondade ettevõtted ja ka konkurendid saavad edukalt innovatsiooni valdkonnas koostööd teha.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.