fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Püsi ajaga kaasas ja paku klientidele mobiilset rahakotti! 

Viimastel nädalatel on tuhanded inimesed laadinud oma telefoni mTasku äpi. mTasku kassatarkvara pakub võimalust unustada rahakott ja kolida nii makse- kui ka kliendikaardid telefoni. Kui soovid püsida ajaga kaasas ja pakkuda oma klientidele tänapäevast makseviisi, siis loe edasi ja vaata tutvustavat videot siit. Innovaatilisse mobiilsesse rahakotti on võimalik lõimida maksekaardid, kliendikaardid ja kviitungid. mTasku asendab seega enam-vähem kõiki rahakoti funktsioone. Makseprotsess ja kliendituvastus on väga kiire ja lihtne. Kassa juurde paigaldatakse mTasku kleeps ning kui klient viipab või skaneerib kleepsul olevat koodi, tuvastatakse automaatselt kliendistaatus ja registreeritakse püsikliendi soodustus. Pärast makse sooritust jääb kliendile telefoni e-kviitung. Kuigi esimesed mobiilmaksed (parkimis-, kinopiletid jms) tehti Eestis 2000. aastatel, pole siiani olnud märkimisväärseid edasiarendusi, mis oleks leidnud ka laialdast kasutamist. Eestis on küll ettevõtted, kes on püüdnud juurutada mitmesuguseid mobiilimaksete lahendusi, ent võrdlemisi edutult. mTasku erineb eelnevatest, kuna on avatud platvorm. See on hea näide, kuidas eri valdkondade ettevõtted ja ka konkurendid saavad edukalt innovatsiooni valdkonnas koostööd teha. mTasku on mobiilne rahakott, mis on arendatud Telia, LHV, EveryPay ja Tallinna Kaubamaja Grupi ning kassalahenduste pakkujate Ektaco, ID Süsteemid, Nixor ja Laansoo & Trussmann koostöös. mTasku platvormi ja rakenduse peamine arenduspartner on Datanor OÜ ning olulised koostööparterid Tallinna Tehnikaülikool ja IDEMIA, kellega koos arendatakse turvaliste elektrooniliste dokumentide ja läbipääsulubade lahendust mobiiltelefonis. Selleks, et luua mTasku maksete vastuvõtmise ja kliendikaardi võimalus, võta ühendust sales@ektaco.ee või helista +372 50 800 90.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.