fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Terviklahendus Kiviõli Tuhamäe suusakeskusesse

Hiljuti installeerisime Kiviõli tuhamäe suusakeskusesse terviklahenduse, kus tarnisime läbipääsu süsteemi ja kassasüsteemi.

Kompleksis on eri hooned, piletimüük, suusalaenutus, riietusruumid, saunad, neli läbipääsu turnikeed ja neli kassa töökohta. Kassas aktiveeritakse kontaktivaba kiipkaart, mida tuvastatakse turnikeedes. Süsteem võimaldab luua eri tariifiga ja ajapikkusega kaarte, tunnikaarte, päevakaarte ja kasvõi pikema perioodiga, nt. kuu- või hooaja kaarte. Süsteemis saab teha firmadele eripakkumisi, koos vastavalt aktiveeritud kiipkaartidega, nt. talvepäevade või väljasõitude korraldamiseks. Avamisjärgsed nädalavahetused on nüüdseks seljataga ja süsteemid on töötanud laitmatult kohe esimesest päevast peale. Ektaco on võimeline teostama erinevaid terviklahendusi, kus on vaja kassamüügi ja läbipääsu süsteemi integratsiooni.

Kui soovida head kvaliteeti ja seda mõistliku hinnaga, oleme Teie teenistuses.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.