fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

YO! külmutatud jogurtite keti lojaalsuskampaania

Tegime koostöös YO! külmutatud jogurtite ketiga huvitava lojaalsuskampaania, kus klient saab liituda sms teel, saates sõnumi yo_eesnimi_perenimi_sünniaeg (kujul: PP.KK.AAAA). Vastuseks saab veebilingi, mille avamisel leiab oma kliendikaardi (QR koodiga). QR kood skänneeritakse kassas ja klient tuvastatakse. Liitunud klientidele saab saata personaliseeritud sõnumeid ja kampaaniapakkumisi. CompuCash kassasüsteemis on laiaulatuslik lojaalsuskampaaniate juhtimise süsteem, Soodustusi saab defineerida erinevalt -boonuste kogumise ja maksmiseks kasutamisega, kohest allahindlust andvad, ajalised, (sh, nädalapäevade märkimisega), erinevad Happy Hour variandid, koguselised, summalised, sünnipäeva (koos ette ja taha päevade arvuga), perioodi ostusummast tulenevad, jne. Võimalusi on niivõrd palju et pea kõik kõige nõudlikuma kaupmehe soovid saavad rahuldatud. YO! ketis on pea kümme kohvikut Eestis ja mitmed Soomes, kus igal pool kasutatakse CompuCash kassasüsteemi.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.