fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Saksa Automaatika omandas Ektaco tööstusautomaatika äriüksuse

Novembri alguses ostis tööstusautomaatika lahenduste ja hooldusteenuse pakkuja Saksa Automaatika Ektaco automaatika äriüksuse, et mitmekesistada oma tööstuslahenduste ja teenuste portfooliot ning tugevdada turuosa erinevates tööstussektorites.

Saksa Automaatika juhatuse liikme Ats Alupere sõnul on ettevõte jõudsalt panustanud kasvu ja uute moodsate digitaliseerimisteenuste arendamisse, et olla innustav ja väljakutseid pakkuv tööandja nii kogenud inseneridele kui ka noortele õpipoistele. „Saksa Automaatika võtab Ektaco automaatika ärisuuna tervikune üle koos kehtivate lepingute ning töötajatega, et tagada tõrgete ja katkestusteta mõlema ettevõtte poolt pakutud teenuste osutamist,“ lisas Alupere.

Ektaco on otsustanud ühe neljast ehk automaatika äriüksuse müüa Saksa Automaatikale, et keskenduda oma põhitegevustele, milleks on kassa- ja läbipääsusüsteemide arendamine, müük ning hooldus. Usume, et fokusseeritus aitab ettevõttel senisest jõudsamalt kasvada,“ ütles Ektaco juhatuse liige Kaido Jelle.

Saksa Automaatika inseneribüroo tegutseb 2009. aastast pakkudes automaatikalahendusi ja hooldust tööstusele ning energeetika- ja infrastruktuuriettevõtetele. Saksa Automaatika peamine tarne- ja tehnoloogiapartner on Saksa kontsern Siemens. Ettevõte on Siemens AG sertifitseeritud Solution Partner automaatika ja ajamite alal ning töötajaskond omab 25 aastast kogemust Siemensi tehnoloogia ja automaatikaga.

Ektaco on juhtiv kassa ja läbipääsusüsteemide arendaja, kellel on Eesti turul ligi 30-aastane kogemus. Ektaco tooteid ja teenuseid kasutavad kliendid Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja  sellest aastast ka Araabia Ühendemiraatides.

Ektaco on Schneideri kontserni Alliance Partneriks ja Eesti turul ka Siemensi volitatud müügipartneriks. Ektaco on usaldusväärne ning tugev partner eriti energeetikasektoris – ettevõte on teinud hulgaliselt juhtimisautomaatikaprojekte näiteks Eesti Energia Narva Elektrijaamadele, Õlitööstusele ning Kaevandustele, samuti soojusettevõtetele ja paljudele muudele tööstusharudele.

Mõlemad osapooled usuvad, et  Ektaco automaatika üksuse müük Saksa Automaatikale aitab mõlemal firmale paremini keskenduda oma põhitegevusele.

Kõigile ühinemist puudutavatele küsimustele vastavad mõlema ettevõtte juhatused väga hea meelega. Küsimused palume saata e-posti aadressile kaido.jelle@ektaco.ee või ats.alupere@saksa-automaatika.ee

Sujuva koostöö jätku soovides, Ats Alupere                                                                   Kaido Jelle Juhatuse liige                                                               Juhatuse liige Saksa Automaatika OÜ                                                Ektaco AS

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.