fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kassasüsteemid CompuCash liitusid testrakendusega "Pangakaardid mobiiltelefoni"

EMT teavitas hiljuti pilootprojekti NFC-teenuse "Pangakaardid mobiiltelefonis" prototüüplahenduse testide algusest valitud kohvikutes. Ühes sellises kohvikus, Tuuleveski OÜ toitlustuskohas Swedpanga peamajas, on kasutusel Ektaco AS tarnitud kassasüsteem "CompuCash", mis on liidestatud uue innovatiivse rakendusega. Tänapäeva maailmas on klientide teeninduse kiirus, kasutusmugavus ja turvalised makselahendused  toitlustusettevõtetes kriitilise tähtsusega. CompuCash on arendatud Eestis ja on Eesti turul üks juhtivaid kassasüsteeme.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.