EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

CompuCashi juhendid – õpi kiirelt videote abil!

09. september 2019

CompuCash kassasüsteem on väga laiade võimalustega programm ja nii tuleb ikka ette olukordi, et te mõnda neist polegi enda jaoks avastanud või enam ei mäleta, kuidas seda kasutada. Nii ongi CompuCash’i toote sees videojuhendid, et aidata teid nii pildi kui jutu abil toodet mugavalt kasutada. Juhendeid saate vaadata just teile sobilikul ajal ja ei pea sugugi ootama klienditeeninduse kõne järjekorras.

Pakkudes nii laiemat ülevaadet kui ka spetsiifilisi teemasid, võivad videod tulla kasuks nii asjatundjale kui ka alles süsteemiga tutvust tegijale. Videojuhendid aitavad meelde tuletada harvemini kasutatavaid funktsioone ja on ka uuele töötajale abiks programmi funktsioonide tundma õppimisel. Kõik need on lühikesed, mõne minuti pikkused, välja arvatud üks, nn üldjuhend, mis  kajastab CompuCashi kassasüsteemi kasutusele võtmise põhitoiminguid.

Juhendite kaudu saab näiteks teada, kuidas hallata mugavamalt kliendikaarte, seadistada reklaamklippe kliendile suunatud ekraanile või kuidas uusi tooteid veelgi lihtsamalt luua. Videojuhendeid leiab uuema CompuCashi programmi versioonil  peamenüüst „videojuhendid“ või lingilt: https://cs.ektaco.ee/CC4000hist/video/index.html.

Videojuhendid on loomulikult olemas ka uue viienda põlvkonna kassasüsteemi kontori poolel.

Kui te juhenditest siiski abi ei leia, siis meie klienditeeninduse meeskond aitab teid alati hea meelega. Võid meiega ühendust võtta kodulehel oleva chat’i kaudu: https://www.ektaco.ee/kassasusteemid/ või helistades 6397937 tööpäevade kella 9 ja 17 vahel või kas saates e-maili aadressile: kassa@ektaco.ee.

CompuCash teie teenistuses.