fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCash'i kassasüsteemi uus disain valmis

Klassikaline psühholoogia väidab, et inimene tajub maailma põhiliselt viie meelega – nägemise, kuulmise, haistmise, maitsmise ja kompimise abil, kusjuures 80% informatsioonist saadakse nägemismeele kaudu. Inimene eristab värve, nagu helisidki, vastavalt silma ja kõrva võimalustele. Värvidel, helidel, lõhnadel ja maitsetel on meie meeltele umbes samasugune mõju nagu söögil seedeorganitele: nad on tunnetuslik toit, mida tarbib meie psüühika selleks, et infovahetust organismi ja keskkonna vahel töökorras hoida.
Kõike seda arvesse võttes toome teieni CompuCashi uue disaini.
Hääestasime värvid selliselt, et tulemuseks on
 • PUNANE, mis õhutab tegudele
 • ORANŽ, mis soojendab oma paistega
 • SININE, mis rahustab meeli ja lõõgastab närve
 • LILLA, mis ühendab punase impulsiivsuse ja sinise pehme alistuvuse
 • Ja ROHELINE, mis leiab tasakaalu ja loob harmoonia.
Uute värvide aktiveerimiseks tuleb teil Majahalduri menüüst liikuda Klaviatuuride paneelile. Sealt avate Nupu konfiguratsiooni akna ning uute värvide valik on akna paremas servas. Sobivat värvi klikates muutub ka nupu värv. Ühe lisauuendusena saab nüüd klaviatuuri paneelil nuppe lohistada. Enam ei pea nupu asukoha muutmiseks seda kustutama ja uuesti looma, mis teeb klaviatuuri häälestamise oluliselt mugavamaks. Õige pea algavaid pühi soovime teile ikkagi valgeid!

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.