fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektaco kvaliteedijuhtimise süsteem on toiminud laitmatult 10 aastat

Tarkvaraarenduse ja kassasüsteemide arendamisega tegelev Eesti ettevõte Ektaco kvaliteedijuhtimise süsteem on tänaseks vastanud ISO 9001:2008 standardi nõuetele kümme aastat. Ektaco sai esimese ISO 9001 sertifikaadi 2002. aasta jaanuaris ning on alates sellest kvaliteedisüsteemi taganud ja arendanud. Bureau Veritas Eesti OÜ poolt läbi viidud audit kinnitas, et Ektaco kvaliteedijuhtimissüsteem on sel perioodil hoitud heas töökorras. Ektaco kvaliteedipoliitikaks on oma toodete ja teenuste pidev parendamine, et pakkuda klientidele süsteeme nende töö lihtsustamiseks ja kulude kokkuhoidmiseks. Ektaco juhatuse liikmed on veendunud, et kvaliteedisüsteem toimib ning toetab ettevõtte tegevust juhtiva automaatika, kassasüsteemide ja arendustoodete tarnijana.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.