fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektaco juhtimissüsteem vastab ISO9001:2015 standardile

2015 aasta lõpul tuli käibele uus ISO9001:2015 standard. Olulisem muudatusena ei ole enam tegemist pelgalt kvaliteedijuhtimise süsteemi vaid kogu organisatsiooni puudutava juhtimissüsteemi standardiga. Näiteks protsessidel peavad olema nüüd väga selged sisendid ja väljundid ning riskianalüüsi nõue kaasneb kõigi oluliste tegevustega. Ektaco meeskond täiendas eelmisel aastal ettevõtte juhtimissüsteemi lähtuvalt uue standardi nõuetest ja jaanuari lõpus läbisime täisauditi, mille tulemusena väljastati meile sertifikaat EST08916A. Meie tuhanded head kliendid, koostööpartnerid võivad olla kindlad, et Ektacos disainitakse ja parendatakse järjepidevalt toodetearenduse ning tugiteenuste protsesse. Järjekindlus viib sihile ja peagi tähistame firma 28. aastapäeva.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.