fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektaco 30. tegevusaasta

Äripäeva 31.jaanuari juubeli eri andmetel tähistab 2019.aastal Eestis oma 30 juubelit kokku 40 ettevõtet. Nende seas on kaks IT ettevõtet, Baltic Computer Systems ja Ektaco.

Eesti-Soome ühisettevõttena oli Ektaco aastal 1989 tänapäeva mõttes start-up ja innovatsiooni eesrinnas, muu seas arendati välja Eesti esimesed kaugloetavad energiaarvestid ning ligi 1000 PC tüüpi kooliarvutit Soome turule. Oma edu pandiks peab Ektaco head sisekliimat ja pidevat tööd inimestega.

Viimase all peab Ektaco AS juhatuse liige Külle Tärnov silmas töötajate motivatsiooni ja töötahte hoidmist ning neile arenguvõimaluste pakkumist. Niisama tähtsaks peab ta aktiivset suhtlust klientidega. „Oleme oma tooteid ja tugiteenuseid arendanud lähtudes klientide reaalsetest vajadustest. Kliendid hindavad meid kõrgelt, sest pakume kiiret tuge nii juurutamisel kui ka olemasolevate toodete funktsionaalsemaks muutmisel,“ lisab Tärnov.

Tärnovi sõnul on ettevõte suutnud kriisiaastatel hoida kogu meeskonna töös ega pole kedagi koondanud. „Kui ärivõimalused ühel suunal kahanesid, siis alati jäi võimalus teiste suundadega raskem aeg üle elada ja kasvada parematel aastatel,“ räägib ta riskide hajutamise olulisusest.

Peale viimast majanduskriisi on ettevõte pidevalt käivet kasvatanud, kuid mitte nõnda ambitsioonikalt, kui nüüd plaanis. „Viimased kaks aastat pärast uue 2017-2020 strateegia vastuvõtmist oleme liikunud tugevalt kasvule. See nõuab ettevõtte sees harjumuste ja ka mõtteviisi muutust, kohanemist kasvava organisatsiooni ning ambitsioonide elluviimisel kaasaskäiva pingega,“ kommenteerib Tärnov, märkides, et ettevõte on muutunud rahvusvaheliseks nii töötajate kui ka turgude mõttes, mis vajab samuti avatud suhtumist.

10 aasta siht. Kasvada oluliselt suuremaks, suurendada toodete müüki Eestis ja välisturgudel ning täiendada tooteportfelli mõne väiksema ettevõtte ostuga. Alternatiivina oleme müünud ühe või mitu oma tootesuunda mõnele rahvusvahelisele suurettevõttele ning meie praegused omanikud on alustanud mitu uut ambitsioonikat ettevõtet.

Õppetund. Agressiivse kasvu strateegiaga oleks varem võinud alustada.

Soovitus alustavale ettevõttele. Kõik võtab aega palju rohkem, kui oskame ette kujutada. Tuleb varuda kannatlikkust, läheneda probleemide lahendamisel loominguliselt ja mitte alla anda. Majandusolukord ja ettevõtluskliima muutuvad meie ümber ning plaanid, mida ellu tahame viia tuleb vahel täiesti ümber teha. Paindlikkus ja operatiivne reageerimine on väärtuslikud oskused.

 

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.