fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Avastamata võimalused: Uued funktsioonid CompuCashi tarkvaras

CompuCashi tarkvara on pidevalt arenev ning lisab regulaarselt uusi funktsioone, mis on mõeldud teie tööprotsesside hõlbustamiseks ja tõhustamiseks. Siin on ülevaade olulistest uuendustest, mis võivad olla paljudele kasutajatele veel avastamata.

1. Iseteenduslik kasutajate loomine

Varasemalt pidi uue töökoha loomiseks pöörduma kassa hooldusesse. Nüüd on võimalus ise uusi kasutajaid luua läbi "Seaded > Litsentsid ja moodulid" menüü. See muudatus suurendab paindlikkust ja kiirendab uute töötajate integreerimist süsteemi. Detailne juhend ja selgitused on leitavad siit.

2. Kassa tegevuste koondaruanne

Uus raporti funktsioon võimaldab kiiresti saada ülevaadet teenindajate kassakasutusest, tuvastada võimalikke vigu ning kontrollida ausust. Raport toob esile kahtlased tegevused nagu liigne ridade kustutamine või eemaldamine pärast kliendi lahkumist, aidates seeläbi vähendada vigade ja pettuste riski.

3. Integratsioon Wolti ja Boltiga

CompuCash on integreerinud Wolti ja Bolti tellimussüsteemid, võimaldades restoranidel ja kauplustel hallata kullerteenuseid otse CompuCashi süsteemis. See uuendus säästab aega ja vähendab vigu, mis võivad tekkida manuaalse tellimuste sisestamise käigus.

4. Seismajäänud toodete laoseisuaruanne

Uus aruande tüüp menüüs "Laohaldus > Seismajäänud toodete laoseisuaruanne" võimaldab jälgida pikemat aega laos seisnud kaupu. See aitab optimeerida laovarusid ja vältida üleliigse kauba tekkimist, mis võib mõjutada ettevõtte kuluefektiivsust.

5. Koondarvete moodul

Koondarvete moodul on loodud selleks, et hõlbustada arveldusprotsessi suurklientidega, kes soovivad koguda kuu jooksul tehtud ostud ühele arvele. See funktsioon on eriti kasulik äriklientidele, kes vajavad lihtsustatud arveldusprotsessi. Juhiseid koondarvete koostamiseks leiate siit.

6. Sooduskoodide haldus

Sooduskoodide süsteem on täiustatud, pakkudes võimalusi nii manuaalseks koodi loomiseks kui ka automaatseks genereerimiseks, sõltuvalt sooritatud ostusummast või toodete kogusest. Sooduskoodid on suurepärane vahend kliendisuhete edendamiseks ning müügi suurendamiseks. Koode saab kasutada otse kassas, skaneerides need kas QR-koodina või vöötkoodina. Juhendi leiate siit.

Need uuendused CompuCashi tarkvaras mitte ainult ei paranda olemasolevaid protsesse, vaid pakuvad ka uusi võimalusi teie äritegevuse laiendamiseks. Soovitame tutvuda uuendatud funktsionaalsustega ja kaaluda nende rakendamist oma igapäevastes äriprotsessides. Kui teil on küsimusi või vajate abi uute lahenduste integreerimisel, pöörduge palun meie kassa hoolduse poole aadressil kassa@ektaco.ee või helistage numbril 6397937. Meie meeskond on valmis teid igati aitama, et maksimeerida teie kasu CompuCashi süsteemist.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.