fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Automaatika ärisuuna tähtsündmused 2014

 • Ektacole omistati üks neljast kontserni Schneider-Electric süsteemiintegraatorite 2014. aasta  peaauhindadest - parim tulemus äri kasvu alal. Tegemist on medalikohaga automaatika MM sarjas. Auhind anti üle ülemaailmsel süsteemiintegraatorite kokkutulekul Prantsusmaal Cannis.
 • Valmis üle EE Õlitööstuse Enefit 140 uttejaoskonna temperatuurikontrolli uus monitooringusüsteem.
 • Seadistasime ja andsime üle uue Tserepetski elektrijaama (Tuula oblast) kaheksanda energiabloki tuha pneumotranspordi  juhtimissüsteemi.
 • Valmis meie projekteeritud uue Auvere elektrijaama tuhapulbi pumpla juhtimissüsteem.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.