fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Rahvusvaheline tunnustus Ektaco AS automaatika valdkonnale

Ektaco inseneride ja programmeerijate töö juhtimissüsteemide arendamisel, integreerimisel  ja tarnimisel on saavutanud rahvusvahelise kontserni Schneider Electric tunnustuse ning meile omistatud 2013 aasta tulemuste põhjal peaauhind kategoorias äri kasv (Gloubal SI Alliance Excellence Award – categorie Business Growth Award). Teade auhinnast on seda meeldivam, et saabus meie 25. tegevusaasta juubeli eel. Ektaco on Balti riikide üks kahest Schneider Electric Aliance sertifitseeritud koostööpartnereid. Eestis oleme ainulaadne ettevõte, kellel on kogemus energeetika, automaatika ja IT valdkonnas. Automaatikasüsteemide loomisel esineme põhiliselt süsteemi integraatori rollis. Omame suuri kogemusi info-juhtimissüsteemide spetsifitseerimise, projekteerimise, ehitamise ja juurutamise vallas, andes töötava süsteemi tervikuna Kliendile üle “võtmed kätte” põhimõttel koos tipptasemel operaatoritöökohtadega. Meie kliendid on täna elektrijaamad, õlitehased, kütuseterminalid, söödatehased, kaugküttekatlamajad – kombijaamad, meliaratsioonisüsteemide haldurid jne. AS Ektaco põhitegevuseks on arvutustehnilisel riist- ja tarkvaral põhinevate andmekogumis-, töötlemis- ning protsessijuhtimissüsteemide väljatöötamine, juurutamine ja hooldamine.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.