fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Palgakulud kasvavad? Läbipääsusüsteem pakub lahenduse

Iga nädal tuleb uudiseid selle kohta, kuidas töötajaid on järjest raskem leida ning nende palgaootused üha kasvavad. Läbipääsusüsteem annab võimaluse kulusid kokku tõmmata ning kasumit suurendada, asendades inimese masinaga.

Iseteenindus andis võimsa konkurentsieelise

Näide elust: spordiklubi kaotas administraatori ametikoha ning paigaldas sissepääsu juurde läbipääsusüsteemi. Tööjõukulude kokkuhoid oli nii suur, et firma võis endale lubada kuutasu langetamist poole võrra. Loomulikult olid kliendid kärmed seda ära kasutama ning praeguseks on firma avanud mitu uut keskust. Tegevusalasid, kus rutiinset sissepääsukontrolli teeb tõhusalt masin, on päris palju: lisaks mainitud spordisaalidele veel spaad, muuseumid, kinod jm meelelahutusasutused. Aga läbipääsusüsteem on väga efektiivne ka kohtades, kus sissepääsuks pole vaja piletit, vaid lihtsalt isiku tuvastamist, näiteks tehastes ja mitmetes ametiasutustes.

Kuidas läbipääsusüsteem töötab?

Läbipääsusüsteem tähendab sissepääsu piiravat väravat, mis avaneb automaatselt kui süsteem saab vastava signaali. Väravad võivad olla sellised, mis välistavad igasuguse registreerimata sissepääsu (täiskõrgusega turnikee) või lihtsalt sissepääsu mingil määral takistavad (pöördvärav, kolmeharuline turnikee). Läbipääsusüsteemi avamiseks saab kasutada kõiki tänapäeva tehnika pakutavaid võimalusi: mündid, numbrikood, triipkood, QR-kood, ID-kaart, distantskaart, ripatskiip, biomeetriline info, NFC võimekusega seadmed (nutitelefon). Süsteemile saab panna ka piiranguid, näiteks määrata ära, kes mis kellaajal väravast läbi pääseb. Kõigi andmete kohta on võimalik genereerida raportid sind huvitava infoga, näiteks mis kellaajal on külastajaid kõige rohkem, millist aega eelistavad püsikliendid, kui kaua konkreetne töötaja tööruumides viibis jne. Lisavõimalusena saab läbipääsusüsteemi saata näiteks soovimatu sissetungi katse korral signaali valvurile või turvafirmale.

Järeleproovitud kvaliteet

Ektaco pakutavad seadmed pärinevad Austria firmalt Gotschlich, mida peetakse õigusega Euroopa kõige kvaliteetsemaks tootjaks sel alal. Gotschlich on valmistanud palju läbipääsusüsteeme oma kodumaal asuvatele suusakuurortidele, kus seadmed peavad taluma suurt koormust ja keerulisi ilmaolusid. Tänu kõrgele kvaliteedile peavad Gotschlichi tooted vastu 10-15 aastat vajaduseta neid remontida. Lisaks on Gotschlichi toodetel turvassertifikaadid, mis teistel sarnaste seadmete tootjatel puuduvad. Küsi lisa

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.