fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Integreeritud valvekaamerad – minimiseeri oma rahaline kadu!

Pisisulimine ehk ettevõtte tagant varastamine on Eestis kahjuks veel endiselt piisavalt sageli esinev probleem, millest avalikult rääkida ei soovita, kuid mis võib firmale väga kalliks maksma minna. Ektaco pakub kassasüsteemiga integreeritud videolahendust, mis näitab meetrikate abil ettevõtjale kätte probleemsed kohad ning võimaldab sama hetke või olukorda ka videopildis kontrollida. IP-kaamera põhised süsteemid on muutunud massikaubaks, nende töökindlus on viimastel aastatel oluliselt paranenud ning videopildi kvaliteet muutunud märgatavalt teravamaks. Videovalve võib aidata ka oma töötajaid kaitsta, kui tekib vajadus oma süütust tõestada või teeninduses mõnikord ette tulevaid kliendikonflikte lahendada. Näiteks saab video abil lihtsalt tõestada, kas kliendile viidi tellitud joogid lauda, kas raha anti tagasi õigesti, ning kuhu kadus kaupluse kassasse unustatud kaup. Pikem artikkel erinevatest ohtudest ja nende vältimisest on leitav kaubandus.ee lehel. Lugemiseks kliki lingil.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.