fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektaco pakub spaadele tänapäevast infosüsteemi

Spaa infosüsteemi valimisel on oluline leida võimalikult terviklik lahendus. Kiire piletimüük, integreeritud läbipääsusüsteemidgarderoobilahendused, infonäidikud, võimalus registreerida spaa territooriumil tehtud ostud kiibile ning tasuda väljumisel, on funktsionaalus, millega iga kaasaegne spaa arvestama peab. Kuna spaad/veekeskused pakuvad enamasti ka majutusteenust, siis peab olema võimalik kassasüsteem broneerimissüsteemiga liidestada. Paraku on Eesti turult sellist lahendust väga keeruline leida. Pakutakse küll teistes riikides arendatud nn karbitooteid, kuid nende puhul ei ole arvestatud ettevõtte ega turu spetsiifikat ning arenduste tellimine on keeruline ja kallis. Sellel aastal valmis Ektacol spaadele infosüsteem, mille arendamisel on arvestatud just nimelt terviklikkuse ja Eesti spaade spetsiifikaga. Suvel juurutasime Pärnu veekeskuse Viiking Saaga terviklahenduse, mis sisaldas kassasid, garderoobi- ja läbipääsusüsteeme, kiibile müüki, infokuvamise ekraane ja liidestust hotelli tarkvaraga Hotellinx. Sügise hakul sai uue süsteemi Laulasmaa Spa. Pakume ka spordiklubide ja tunnipõhise teenindusega nn. „Wellness“ halduse lahendusi, millele saab lisaks võtta veebipõhise broneerimise mooduli, mida on lihtne olemasolevale kodulehega siduda. Lisaks võimaldab CompuCash  kinkekaartide ja vautšerite kasutamist, mida spaad tihti rakendada soovivad. Kui aga spaal  on süsteem juba olemas? Sellisel juhul ei tohi ära unustada vajalikke uuendusi. Ektaco uuendab ka teiste ettevõtete poolt paigaldatud süsteeme. Suvel sai uuenduskuuri Aura keskuses enam kui 10 aastat vana läbipääsusüsteem, mis oli aegunud ja juba väga kriitilises seisus.

Huvi korral võta ühendust meie müügiosakonnaga lukud@ektaco.ee

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.