• CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektaco ja Katusekino hea koostöö

Hea koostöö märgiks, andsime "CompuCash" kassasüsteemi Viru keskuse katusele paigaldatud jalgpalli telgi kasutusse. Jalgpalli telgis oli mugav võimalus nautida Euroopa meistrivõistluste ülekannet ülisuurelt kinoekraanilt. Üritust korraldas Katusekino, kes on Viru keskuse katusel pesitsenud juba mitu aastat. Katusekino võttis "CompuCash" tarkvara kasutusele juba 2010a.suvel. Ennem kasutati ühte teist brauseripõhist kassasüsteemi, mis osutus liiga kohmakaks ja funktsionaalselt ebapiisavaks. 2012a. suve algul avati Pärnus "Rannakino", kus samuti võeti kasutusele "CompuCash". Enamus meie kassasüsteemide kliente ostavad uusi süsteeme tänu headele soovitustele. See on märk et kliendid usaldavad ja tunnustavad meid ! Katusekino eestvedaja Aivar Laan: " Ektaco on usaldusväärne firma, oleme nendega väga rahul. Neil on hea teenindus ja mitmekülgsed, toimivad lahendused ! " Vaata Katusekino filmiprogrammi siit.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.