• CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Eesti tipprestoranid usaldavad CompuCash kassasüsteemi

Eestis on rohkem kui 1300 kohta, kus einestada. Igal aastal valitakse neist välja 50 parimat. Igal kevadel kuulutatakse erinevate restoranide võtmetöötajate häälte põhjal välja 50 parema söögikoha nimekiri. Sügisel avaldatakse edetabel, mis sünnib Eesti ja naabermaade toidukriitikute hinnete alusel. Hea on nimekirjas näha palju restorane, kellega on Ektaco edukas koostöö kestnud aastaid, samuti rõõmustame uute tulijate üle. CompuCashi kassasüsteem aitab kliente kiiresti ja mugavalt teenindada järgmistes top'i kuuluvates restoranides. Aed, Alexander, Bocca, Cafe Lyon, Chedi, Cru, D.O.M, Dominic, Enzo, Fellin, Gianni, Hapsal Dietrich, Hermitage, Horisont, Kaheksa Jalga, Kaks Kokka, Kalamajaka kohvik, Kolm Sibulat, La Bottega, Leib Resto & Aed, MEKK, Manna La Roosa, Moon, Mr Jakob, NOA, Neh, OKO, Pegasus, Piparmünt, Rataskaevu 16, Retro, Ribe, Ruhe, Salt, Umami, Ö. 

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.