fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektaco: Hääletussüsteemid aitavad e-riiki arendada

Ektaco riist- ja tarkvara arendajad võitsid oma pakkumisega 2014 aastal toimunud Tallinna Volikogu hääletussüsteemi avatud riigihanke. Reedel 30.01.15. kinnitas projekti juhtrühm uue saadikupuldi prototüübi ja andis rohelise tule seeriatootmisele. Uus saadikupult on spetsiaalselt disainitud originaallahendus, mis sündis tellija, kujundaja, inseneride ja erinevate arendajate koostöös. Uus loodav süsteem aitab istungeid efektiivsemalt läbi viia ja tagab andmete elektroonse salvestamise. Ektaco AS on hääletussüsteemide juhtiv arendaja Eestis. Meie poolt 2012 aastal loodud süsteem aitab täna sujuvalt läbi viia ka Riigikogu istungeid. Süsteem on liidestatud dokumendihalduse, subtiitrite, kaamera- ja helisüsteemiga. Meie hääletussüsteemide arendusmeeskond on valmis andma oma panust ka kohalike omavalitsuste e-riigi infosüsteemide arendamiseks. Mobiilsed seadmed koos keskse süsteemiga teeks andmete halduse Eestile, kui e-riigile, igati vääriliseks.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.