fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Sleepwell

Hilding Anders Baltic on madratsite tootja ja Eesti turule toodetakse  Sleepwell madratseid. Sleepwell on suurim madratsite müüja Eesti turul. Nende tooteid iseloomustab põhjamaiselt elegantne disain ja erakordselt kvaliteetsed materjalid.

CompuAccess pakub

Sleepwelli üheks peamiseks prioriteediks on klientide tellimuste tähtaegne täitmine. Teatakse täpselt, mida ta töö- ja tööaja arvestuse lahenduselt vaja.
Selleks et tagada tõrgeteta töö ja teha parimaid juhtimisotsuseid, vajas Sleepwell tootmine töö- ja tööaja arvestuse lahenduselt kolme komponenti:

 • tööga seotud info kuvamist reaalajas,
 • suurel ekraanil reaalajas produktiivsuse info kuvamiste paindlikku päringute tegemise võimalust ehk endale vajalike raportite koostamist.

Ektaco uusim toode CompuAccess vastas ootustele ning nüüd on tehase seintel kümme registraatorit, kus sajad tehase töötajad mitmes vahetuses salvestavad oma tööde algus- ja lõppajad, sh palju erinevaid tööliike, ning lõunapausid.

Lisaks on ettevõttes seinal kaks suurt ekraani, kus jooksevad reaalajas soovitud tootmise mõõdikute andmed. Suurtest ekraanidest on saanud ka olulised töövahendid igapäevaste koosolekute pidamisel.
Hilding Anders Baltic finantskontroller Tõnis on rahul, et CompuAccessi kasutades väheneb administreeriva personali ajakulu. Seda tänu võimalusele lõimida CompuAccessi ERP (ettevõtte ressursside planeerimise) programmiga. Lisaks on andmed sisendiks palgaarvestuse programmi.
Samuti on Tõnis rahul sellega, et CompuAccessi veebikeskkond on lõppkasutaja jaoks mugav ja loogiline.
„Kuigi tegemist ei ole veel n-ö Apple’i tootega, siis näeme, et kliendi arendusettepanekuid võetakse arvesse ja teostatakse kiiresti.“
Osakonna- ja tiimijuhid näevad CompuAccessi kasu planeerimises, tootmises ja lao igapäevatöös. Lisaks on ettevõtte juhtkonnal võimalik saada raportitest põhjalikku ülevaadet ning kvaliteetset sisendit otsuste tegemiseks.
„CompuAccessi andmetele on kõigil juhtidel ligipääs. Tänu sellele, et kõik näevad samu andmeid, välistame inimliku eksimuse võimaluse raportite koostamisel.“

Lisades siia võimaluse registreerida ja planeerida osakondade vahelisi töötajate liikumisi, saabki Sleepwell tehas hõlpsalt hallatava tööriista, millega kõik juhid näevad just seda infot, mis neile vajalik.

https://www.ektaco.ee/tooajaarvestus-compuaccess-aitab/

Nüüd ka integratsioon Columbuse palgaarvestusprogrammiga

https://www.ektaco.ee/digitaalne-tooajaarvestus/

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.