fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Muhu Pagarid

Kui Muhu saar on koht, kus aeg puhkab, siis tegutsejaid saarel jagub. Just seal, Liiva külas, sai 2013. aastal alguse üks väike pagarikoda, mis on viie aastaga teinud suure arenguhüppe. Täna saab Muhu Pagarite leiba osta lisaks kümnele pagarikodadele ka mitmekümnest toidupoest üle Eesti.

 •  CompuCash pakub võimalust hallata kõiki poode ühe tarkvara kaudu.
 • Compucashi ja Telema vaheline liides tagab pagarikodade müügi- ja ostuarvete elektroonse liikumise.
 • Muhu Pagarite juhtkond kasutab veebipõhist omaniku äppi, mis võimaldab reaalajas ja oma telefonis näha tähtsamaid müüginumbreid kui ka infot klientide kohta.
 • Muhu Pagarid kasutavad võimalust printida kviitungeid läbi pangaterminali. CompuCashis on võimalus ka sularaha kviitungite printimiseks kasutada pangaterminale ja seetõttu pole alati tarvis spetsiaalselt tšekiprinterit.

 

Miks valisite just CompuCashi oma kassasüsteemide lahenduseks?

Miks valisite just CompuCashi oma kassasüsteemide lahenduseks?
CompuCash on pikalt turul olnud lahendus, mille kasuks räägivad paindlikkus ning suurepärane klienditeenindus. CompuCash’i esindaja oli operatiivne ja vastutulelik, mis jättis meile kohe hea mulje.

Kui CompuCashi kasutajaliides vajab veel kaasajastamist, siis lahenduse funktsionaalsus ja tehniline suutlikkus on väga head. Muhu Leivas näiteks on oluline jälgida, kust tuleb jahu, mis pagarikodades koos juuretisega taignaks segatakse. CompuCashis on keskladu ja toetav tootmine koos, mis võimaldab meil toodete liikumist kergelt jälgida.

Hindame ka müügiaruandluse poolt, millest ettevõtte omanik saab kätte kogu vajaliku info, ilma ise programmist päringuid tegemata. Õiged päringud tehakse omaniku jaoks valmis, et hoida kokku tema väärtuslikku aega.
https://www.ektaco.ee/compucash-kassasusteemid-muhu-pagarid/

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.