fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Festivalid ja suurkontserdid

CompuCashi kassasüsteem on olnud kasutusel kõige suurematel Eestis toimunud muusikafestivalide ja kontserdil. Olemes pakkunud kassalahendust näiteks Weekendi ja I Land Soundi festivalil. Samuti on CompuCashi abil müük registreeritud Metallica ja Bon Jovi kontserditel.

Festivalid on meid valinud oma partneriteks:

 • Sularaha müügi kontroll. Kõik kassas tehtavad liigutused registreeritakse, seetõttu on oht, et keegi tööandja tagant varastab kordades väiksem.
 • Baaride laoseis on kontrolli all ja baarijuhid teavad, millal on kaupa juurde tarvis.
 • Täpne statistika müüdud koguste üle. Selleks, et teha õigeid otsuseid on tarvis korrektset sisendit.

Anton Must, Livelife juhatuse liige / Live Nationi partner: „Eelmisel aastal Gun’n Roses kontserdil alanud koostöö Ektacoga jätkus sujuvalt ka käesoleval aastal Tallinna Lauluväljakul, Bon Jovi kontserdil. Ektaco meeskond oli professionaalne, kogu organisatoorne pool toimis hästi. Arvestades et alles mõni nädal enne kontserti valmis saanud programm sai nii suurel üritusel hakkama, on seetubli tulemus. Kontserdil selgusid mõned kitsaskohad, mis vajavad uue kassasüsteemi juures parendamist. Ektaco lubas tagasisidet arvesse võtta ja Metallical kontserdiks, mis toimub juulis Raadil, tulla täiendatud CompuCash-i versiooniga. Uus kassasüsteem töötab Android tahvelarvutite peal, mis tagab paigalduse kiiruse ja vajaliku mobiilsuse.“

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.