fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Tootmisettevõtted

CompuAccessi abil on kogu tööajaga seonduv mugavalt ja efektiivselt ühes süsteemis – siin saad planeerida töögraafiku ja mõõta reaalset tööaega nii automaatselt kui ka erinevate tööliikide kaupa. Tehtud töötunnid koondatakse nutikate otsuste tegemiseks ülevaatlikesse raportitesse ning saadetakse automaatselt edasi palgaarvestusse.

 • Planeerija
 • Mõõtmine
 • Raportid

Väärtuslikud võimalused

 • Tark süsteem arvestab ise töö- ja puhkeaja seaduse, töötaja puhkuste ning normtundidega. Töögraafiku saab luua nii kaugele, kui tarvis ning süsteemi automaatsed funktsioonid aitavad säästa 10% seni graafikute koostamisele kulunud ajast.

 • Lisaks töötajate vahetustele saad planeerida nii konkreetsed tööliigid kui ka töö asukohad. Süsteem kontrollib automaatselt, kas töögraafik on seadusega kooskõlas.

 • Töötajatel on pidev ligipääs töögraafikule, oma tehtud töötundidele ning võimalus otse süsteemis graafikumuudatusi teha, puhkuseavaldusi esitada jne.

 • Säästad aega andmete erinevate süsteemide vahel liigutamiselt - tööaegade sisestamiselt/arvutamiselt, andmete korrigeerimiselt ning raportite koostamiselt palgaarvestuseks. 200 töötajaga ettevõtte puhul on ajasääst vähemalt 240 tundi aastas.

 • Tööaja mõõtmisel saab töövoogu reaalajas jälgida ning seda ka tööruumis suurel ekraanil kuvada. Tänu detailsele mõõtmisele paraneb distsipliin, vähenevad hilinemised ning üleliigsed pausid. Klientide tagasiside põhjal paraneb efektiivsus ca 10%.

Näidislood

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.